Cuma

kimseye rahatsızlık vermeden yaşamak değil özgürlük, herkesi anlayışla karşılayıp saygı duymak bütün düşünceleri kendi içinde haklı çıkarmakta değil. aslına bakarsan hiçbi şey değil özgürlük. sikerim bu da böyle bi yazı işte amk

2 posta:

salonvampiri dedi ki...

koy göte geç, dünya ne kadar güzel olsada aslında kötü bi yer. ayrıca yazmak güzel trip, ben, ne kadar alakasız bi insanım senin dünyanda ama hala oturmuş burada düzgün cümle falan kurmaya çalışıyorum ve yazılarını okuyorum.. senden epeyde uzakta yaşıyorum ama pozitif bi insanım pozitif derken polyannacılık oynamam ama karmaya inanırım, zaten dünyada inanabileceğin çok az şey varken.. ve burdan sana azıcıkta olsa kalan enerjimi yolluyorum ve şu an oturduğum koltuğa bayılıyorum. felç geldi felç :)

Adsız dedi ki...

İnsan sadece kendi hatalarını cekmez sadece, kacan son otobusun soforunun dikkatsizliginin cezasını soguk bir aralık aksamında iliklerinde hissedersin , guven en buyuk hatadır ailene sevgiline cocuguna hatta kendine bile guvenmeyeceksin otobus soforu durmaz kacırırsın sevgilin durmaz aldanırsın sen durmazsın aldatırsın nefsin limitleri bilinemez yolculuklarla doludur.Bazen soguk gecelerde ısınmak istersin farklı vucutlarda hep bir adım sonrası vardır atıp atmamak senin elinde olsa da degildir cunku adım ayakla ilgilidir akılsız basın cezasını cekmeye mecbur ayaklarla ve elden bir sey gelmez.

Kacamak bir bakısta cok sey gizlidir. Uzun süren net bakıslarda amac bellidir ama kacamak bir bakıs her sey olabilir gozum kaydı afette olabilir hadi bu aksam duzuselimde kacamak her bakıs heyecanlandır , amacının ve gidilecek istikametin haritası yoktur cunku…Nefretin de bir yüzü vardır illaki ama kacamaz, onun rengi nettir.
(sevgilisinin yanından bir hatunu kaldırmak misal kacamak bakıs işi adamdan kacacaksın kadın adamdan kacacak sonrası adrenalin patlaması sonrası saatler suren duzusmeler uygun zaman uygun ortam ve pompa )
Adem yedigi elma nasıldı acaba. Sert ve suludur umarım yoksa cenneti kaybetmeye degmez hiçbir meyve sert ve sulu bir elma ve kadın dısında ha belki birazda sarap….
Cok ugrsarsın hep dogrusunu bulmaya dogru olmaya ve dorulmaya ama bel dedigin omurlardan olusur ve o kucuk parcalardan herhangi birisi kaydıgı zaman butun içinde farklılıklar olusturur. Sen ne kadar dogru olsanda yamulmussundur artılk.
Guven en buyuk yanılsamadır bunu en iyi Havva bilir. Kadın en buyuk tutkudur adamı cennetten vaz gecirir. Ben senin gozlerinde kac cennetten vaz gectim dedim ya bunu en iyi Havva bilir. (yedik bir yarak be adem )